Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Banka Botërore i pezullon të gjitha projektet në Rusi dhe Bjellorusi

Banka Botërore i pezullon të gjitha projektet e saj aktuale në Rusi dhe Bjellorusi  si përgjigje për pushtimin në Ukrainë, publikuan mediat perëndimore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle