0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Banka botërore e revidon projeksionin për rritjen e ekonomisë së vendit tonë në 2,7 për qind për këtë vit

Banka botërore parasheh rritje të bruto prodhimit vendor të Maqedonisë së Veriut prej 2,7 për qind këët vit dhe 3,1 për qind në vitin 2023.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle