0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Ballkani Perëndimor i bashkangjitet programit “Horizont Evropa”

Komisioni evropian nënshkroi marrëveshje me katër vende nga Ballkani Perëndimor, përfshirë edhe Maqedoninë e Veriut, si dhe Izraelin dhe Gjeorgjinë, të cilat prej tani bëhen partnere në programin Horizont Evropa.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle