0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Balla: Konferenca e parë ndërqeveritare BE-Shqipëri do të mbahet javën e ardhshme

Koordinatori i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste në pushtet, Taulant Balla, nga foltorja e Kuvendit kumtoi se javën e ardhshme do të mbahet Konferenca e parë ndërqeveritare ndërmjet BE-së dhe Shqipërisë për negociatat, transmeton Ora Njuz.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle