Evropë SQEvropë.Portal SQ

Baku: Forcat armene vazhdojnë me provokimet

Ministria e Mbrojtjes së Azerbajxhanit sot bëri të ditur se forcat e armatosura armene kanë vazhduar të provokojnë në rajonin Kalbaxhar në zonën kufitare midis Armenisë dhe Azerbajxhanit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle