Botë SQBotë.Portal SQ

Bajdeni vendos nënshkrim në njërin prej ligjeve më të rëndësishme për luftën me ndryshimet klimatike

Presidenti i SHBA-së Xho Bajden sot duhet ta miratojë projekt-ligjin për ndryshimet klimatike dhe mbrojtjen shëndetësore të propozuar nga demokratët.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle