0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Bajdeni paralajmëroi partneritet të ri ekonomik Aziatiko-paqësor me 13 vende

Presidenti amerikan Xho Bajden sot në Tokio paralajmëroi fillimin e një partneriteti të ri ekonomik Azi-Paqësor me 13 vende pjesëmarrëse, duke përfshirë SHBA-në dhe Japoninë, por pa Kinën, e cila nuk e sheh pozitivisht projektin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle