Botë SQBotë.Portal SQ

Bajdeni në takim në Shtëpinë e Bardhë me liderët e Suedisë dhe Finlandës

Presidenti i SHBA-së, Xho Bajden do t’i presë sot në Shtëpinë e Bardhë kryeministren e Suedisë, Magdalena Anderson dhe presidentin e Finlandës, Sauli Ninieste në kohën kur këto dy vende vendosën të hyjnë në NATO.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle