0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Bajdeni në AP të KB-së: I dhamë fund konfliktit 20-vjeçar në Afganistan dhe një epoke të luftës së pamëshirshme, hapim epokë të re të diplomacisë së pamëshirshme

 Presidenti amerikan Xho Bajdeni e mbrojti tërheqjen kaotike të SHBA-së nga Afganistani në fjalimin e sotëm në KB duke pohuar se nevojitet të  transferohet fokusi në politikën amerikane nga sistemet antidemokratike dhe të fokusohet në sfidat globale; pandemia me Kovid-19 dhe ndryshimet klimatike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle