Botë SQBotë.Portal SQ

Bajdeni më 21 maj në takim me presidentin e ri të Koresë së Jugut

Presidenti amerikan Xho Bajdeni do të qëndrojë në Korenë e Jugut më 21 dhe 22 maj ku  do të takohet me presidentin e ri Ju Suk-Jol, publikoi agjencia Jonhap.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle