Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bajdeni konvokoi samit virtual për demokracinë në dhjetor

“Samit për demokraci virtuale” konvokoi presidenti amerikan Xho Bajden më 9 dhe 10 dhjetor, kumtoi Shtëpia e Bardhë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle