Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bajdeni i bën thirrje guvernatorit Kuomo të japë dorëheqje

Presidenti amerikan Xho Bajdeni, kryetarja e Dhomës Përfaqësuese të SHBA-së Nensi Pelosi dhe disa anëtarë të Partisë Demokratike kërkuan që guvernatori i Nju-Jorkut të japë dorëheqje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle