Botë SQBotë.Portal SQ

Bajdeni e dënoi antisemitizmin dhe svastikën në Departamentin e Shtetit

Presidenti amerikan Xho Bajden sot ka dënuar antisemitizmin, pasi persona zyrtar njoftuan se është gjetur svastikë e gdhendur në murrë në një ashensor në Departamentin e shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle