Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Bajdeni do t’i thotë Putinit se Rusia do të pagujaë çmim të lartë në rast të sulmit ndaj Ukrainës

Në prag të vido lidhjes së planifikuar për nesër mes presidentit amerikan, Xho Bajden dhe presidentit rus, Vlladimir Putin, SHBA-ja edhe një herë ka dërguar porosi se Rusia do të pësojë dëm të konsiderueshëm ekonomik në rast të sulmit eventual ndaj Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle