0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

Bajdeni do të zbardh plan të ri për luftë me pandeminë në SHBA dhe botë

Presidenti i SHBA-së, Xho Bajden sot duhet të zbardhë strategji të re për luftë kundër Kovid-19 që në SHBA vazhdon edhe krahas qasjes së gjerë të vaksinave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle