0_Web_Aktuale SQE përzgjedhur SQ

Bajdeni dhe Si i ulën tensionet

Dy liderët e ulën rivalitetin e superfuqive me marrëveshje për të filluar bisedimet e nivelit të lartë për një gamë të gjerë çështjesh kontestuese.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle