Botë SQBotë.Portal SQ

Bajdeni dhe Modi biseduan për gjendjen në Ukrainë

Presidenti amerikan Xho Bajdeni mbrëmë pati bisedë të "sinqertë" virtuale me kryeministrin e Indisë Narenda Modin, po pa afrim të qëndrimeve për luftën në Ukrainë, temë që i prish marrëdhëniet midis Nju Delhit dhe Uashingtonit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle