Botë SQBotë.Portal SQ

Bajdeni dhe Makroni do të bisedojnë të premten në Romë

- Presidenti amerikan Xho Bajden të premten në Romë do të takohet me homologun e tij francez Emanuel Makron, njoftoi Shtëpia e Bardhë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle