0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Bajden: Vendimi i Gjykatës Supreme për abortin e kthen Amerikën 150 vjet prapa

- Presidenti amerikan, Xho Bajden sot me rastin e vendimit të Gjykatës Supreme amerikane për abortin deklaroi se kjo është një ditë e zymtë për vendin dhe premtoi se do të bëjë çmos që është në fuqinë e tij që t'i mbrojë të drejtat e grave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle