Botë SQBotë.Portal SQ

Bajden: Senati nuk mund të shmang fillibasterin dhe të mbrojë të drejtën e abortit

Presidenti amerikan Xho Bajden të premten para një grupi të guvernatorëve demokratë deklaroi se nuk ka mjaftueshëm vota në Senat për të shmangur fillibasterin (taktika e obstruksionit) për mbrojtje të së drejtës së abortit pas vendimit të Gjykatës së Lartë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle