0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Bajden: Putini dhe pandemia janë fajtorë për inflacionin rekord në SHBA

Presidenti amerikan, Xho Bajden ka deklaruar se presidenti rus Vlladimir Putin dhe pandemia janë arsyet për inflacionin rekord të SHBA-së dhe ka shtuar se rritja e çmimit nuk ka asnjë lidhje me politikat e administratës së tyre, transmeton Foks njuz.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle