Botë SQBotë.Portal SQ

Bajdeni premtoi luftë të shkëlqyer kundër tregtimin me narkotikë

- Presidenti i SHBA-së, Xho Bajden mbrëmë deklaroi se Administrata do të vazhdojë me luftën kundër drogave të rrezikshme të cilat ilegalisht janë fshehur në SHBA përmes Meksikës dhe zgjidhjen e krizës me opioidet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle