Botë SQBotë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Bajden për vizitë në Kentaki për të parë dëmet nga tornadot

Presidenti amerikan Xho Bajden sot në Kentaki kontrolloi dëmet nga tornadot shkatërruese që të shtunën e kapluan këtë dhe disa shtete të tjera federale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle