0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Bajden pas testit të dytë negativ doli nga izolimi për Kovid-19

Presidenti amerikan Xho Bajden sot për të dytën ditë radhazi ka rezultuar negativ në testin për koronavirus dhe do t’i kthehet detyrave dhe udhëtimeve të tij presidenciale, kumtoi mjeku i presidentit Kevin O'Konor nga Shtëpia e Bardhë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle