Botë SQBotë.Portal SQ

Bajden paralajmëroi ndryshim dhe përforcim të forcave amerikane në Evropë

Presidenti amerikan Xho Bajden sot në Madrid deklaroi se SHBA-ja do ta ndryshojë dhe forcojë qëndrimin e forcave të saj në Evropë në pajtim me kërcënimet që vijnë nga Rusia dhe theksoi se NATO-ja është më e nevojshme se kurrë më parë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle