0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Bajden paralajmëroi industrinë e naftës që të mos përdor uraganin si justifikim për të rritur çmimet e karburantit

Presidenti amerikan Xho Bajden paralajmëroi kompanitë e energjisë që të mos përdorin uraganin Ian si justifikim për të rritur çmimet e naftës dhe gazit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle