Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bajden: Pandemia e të pavaksinuarve duhet të ndalojë, të pavaksinuarit e rrezikojnë ekonominë

Presidenti amerikan, Xho Bajden deklaroi se amerikanët e pavaksinuar po I shkaktojnë “dëm të madh” vendit – po e rrezikojnë ekonominë e tij dhe po e ngadalësojnë rikuperimin, lajmëroi NBC.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle