Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bajden në kontroll kolonoskopik, autorizimet presidenciale për një kohë të shkurtër i janë bartur nënpresidentes Haris

Presidenti amerikan, Xho Bajden, dje për shkak të analizave të patjetërsueshme mjekësore, për disa orë ishte penguar për t'i kryer autorizimet e veta presidenciale dhe komanda me armatën dhe shifrat e arsenalit bërthamor përkohësisht t'ia lë nënpresidentes Kamalla Haris.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle