0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Bajden në Kemp Dejvid bisedon me ekipin për siguri kombëtare për çështjen e Rusisë dhe Ukrainës

Presidenti i SHBA-së Xho Bajden gjatë fundjavës  do të qëndrojë në Kemp Dejvid në afërsi të Uashingtonit dhe do të bisedojë me ekipin për siguri kombëtare për të gjitha aspektet e krizës ukrainase-ruse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle