Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Bajden ndryshoi politikën e marihuanës, amnisti për të gjitha shkeljet e mëparshme

Presidenti amerikan Xho Bajden ndërmori veprime ekzekutive për të ndryshuar politikën amerikane ndaj marihuanës dhe fali të gjitha dënimet e mëparshme federale për posedim të marihuanës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle