Botë SQBotë.Portal SQ

Bajden muajin e ardhshëm për vizitë në Izrael dhe Arabinë Saudite

Presidenti amerikan Xho Bajden do ta vizitojë Arabinë Saudite dhe Izraelin muajin e ardhshëm, ndërsa Shtëpia e Bardhë planifikon ta bëjë publike vizitën këtë javë, njoftuan mediat amerikane, duke iu referuar një burimi të afërt me planet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle