0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQ

Bajden me kollare me flamurin grek në takimin me Micotakisin

Me kollare me ngjyrë të bardhë dhe të kaltër me flamurin grek, presidenti amerikan Xho Bajden priti kryeministrin grek Kirjakos Micotakis në takimin e djeshëm në Shtëpinë e Bardhë, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle