Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Bajden me bashkëshorten dhe Kamalla Harris me bashkëshortin kanë shpërbyer racione në Ditën e Falënderimit

Presidenti amerikan Xho Bajden dhe bashkëshortja e tij Xhil kanë paketuar racione me pulëdeti dhe patate të ëmbla në Shtëpinë qendrore në DC, organizatë që siguron ushqim për shkollat dhe strehimoret në Uashington, para festës së kësaj jave, Ditës së Falënderimit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle