Botë SQBotë.Portal SQ

Bajden mbajti takim të shkurtër me Tihanovskajën: SHBA-ja është solidare me Bjellorusinë dhe aspiratat e saj për demokraci

- Presidenti i SHBA-së Xho Bajden sot në Shtëpinë e Bardhë e priti Svetllana Tihanovskaja, lideren e opozitës bjelloruse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle