0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bajden: Largimi nga Afganistani ishte vendimi më i mirë i SHBA-së

Presidenti amerikan Xho Bajden iu drejtua kombit në fund të luftës më të gjatë që e ka udhëhequr SHBA-ja si dhe edhe një herë e shpjegoi vendimin e tij për t’i dhënë fund angazhimit amerikan 20-vjeçar në Afganistan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle