Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Bajden i bëri thirrje Rusisë të ndalojë së granatuari centralin bërthamor Zaporozhje në Ukrainë

Presidenti amerikan, Xho Bajden i bëri thirrje Rusisë të ndalojë së granatuari Centralin bërthamor Zaporozhje në Ukrainë dhe t'u lejojë shërbimeve të jashtëzakonshme të kenë qasje drejt objektit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle