Botë SQBotë.Portal SQ

Bajden: Gruaja ime dhe unë do ta marrim dozën e tretë të vaksinës kundër Kovid-19

Presidenti amerikan Xho Bajden deklaroi se ai dhe zonja e parë e SHBA-së, Xhil Bajden do të marrin një dozë të tretë të vaksinës kundër Kovid -19 në mënyrë që ta përforcojnë imunitetin e tyre në luftën kundër koronavirusit të ri.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle