Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Bajden: Evidenca e Trampit për vizitorët e Shtëpisë së Bardhë t’i dorëzohet Komisionit

Presidenti amerikan Xho Bajden i karakterizoi pohimet e ish presidentit Donald Tramp për privilegjet e pushtetit ekzekutiv si të paarsyeshme dhe dha urdhër që dosjet për vizitorët e Shtëpisë së Bardhë t’i dorëzohen Komisionit, i cili e heton sulmin vdekjeprurës më 6 janar vitin e kaluar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle