Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bajden është duke përgatitur një seri nismash për mbrojtjen e Ukrainës prej një sulmi rus

Presidenti amerikan Xho Bajden deklaroi sot se është duke përgatitur një sërë nismash qëllimi i së cilave është mbrojtja e Ukrainës prej sulmeve ruse në kohën kur Kievi dhe Uashingtoni e akuzojnë Moskën se është duke përgatitur invazion.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle