0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Bajden do ta nominojë Angjela Prajs Ageler për ambasadore të re të SHBA-së në vend

Presidenti amerikan, Xho Bajden e kumtoi qëllimin e tij të nominojë gjashtë ambasadorë të rinj të SHBA-së, mes të cilëve edhe Angjela Prajs Ageler, si kandidate për ambasadore të jashtëzakonshme dhe fuqiplotë në Republikën e Maqedonisë së Veriut, kumtoi mbrëmë Shtëpia e Bardhë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle