Botë SQBotë.Portal SQ

Bajden dhe Si Xhinping do të kenë takim virtual

Presidenti i SHBA-së dhe Kinës, Xhozef Bajden dhe Si Xhinping sot do të kenë takim virtual në kohë të tensioneve të rritura në raportet mes dy vendeve, të cilat janë në nivelin më të ulët nga normalizimi i marrëdhënieve diplomatike në vitin 1979.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle