Botë SQBotë.Portal SQ

Bajden dhe Si biseduan në telefon një orë e gjysmë

Presidenti amerikan Xho Bajden dhe homologu i tij kinez Si Xhinping patën një bisedë telefonike 90 -minutëshe.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle