0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Bajden dhe Sançez në Madrid diskutuan për përforcimin e bashkëpunimit ushtarak

Kryeministri spanjoll Pedro Sançez dhe presidenti amerikan Xho Bajden janë takuar sot në Madrid, para samitit të NATO-s, dhe janë pajtuar për forcimin e bashkëpunimit në fushën e mbrojtjes dhe migracionit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle