Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bajden dhe Dragi unikë në qëndrimet ndaj Rusisë

Presidenti amerikan, Xho Bajden dhe kryeministri italian, Mario Dragi mbrëmë gjatë takimit në Shtëpinë e Bardhë e cekën unitetin në qëndrimin e të dy shteteve ndaj Rusisë dhe në mbështetjen për Ukrainën.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle