Botë SQBotë.Portal SQ

Bajden: Anëtarësimi i Finlandës dhe Suedisë sjell përfitime për të gjithë NATO-n

Presidenti i SHBA-së Xho Bajdeni deklaroi se fuqimisht i mbështet kërkesat e Suedisë dhe të Finlandës për hyrje në NATO, që është një hap i cili, siç theksoi, "në mënyrë shtesë do ta përforcojë bashkëpunimin e ndërsjellë dhe do të sjellë përfitim për të gjithë Aleancën".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle