0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bajden: Amerikanët nuk duhet të vdesin në luftën në të cilën afganët nuk duan të luftojnë

 Presidenti amerikan Xho Bajdeni deklaroi se plotësisht qëndron pas vendimit të tij për tërheqje nga Afganistani, sepse ushtarët amerikanë nuk duhet të luftojnë dhe të vdesin në luftën në të cilën vetë afganët nuk duan të luftojnë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle