Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Baerbok: Diplomatët gjermanë mbeten në Ukrainë

Personeli i ambasadës gjermane dhe familjet e tyre mbeten në kryeqytetin e Ukrainës, Kiev, deklaroi ministrja gjermane e Punëve të Jashtme, Analena Baerbok, transmeton Dojçe Vele.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle