0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQIntervistë SQShoqëri SQ

Babovski për MIA-n: Qytetarët të jenë të qetë, ushqimi është i sigurt

Qytetarët mund të jenë të qetë. Ushqimi që hamë është i sigurt. Kontrollet janë të vazhdueshme dhe të përforcuara, mbikëqyrja intensifikohet dhe numri i inspektimeve rritet, siguron drejtori i Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë (AUV), Nikollçe Babovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle