0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Babish: Brukseli përzihet në fushatën parazgjedhore në Çeki

- Brukseli përzihet në fushatën zgjedhore për zgjedhjet e ardhshme për Dhomën e Poshtme në Parlamentin çek, që duhet të mbahen më 8 dhe 9 tetor, deklaroi kryeministri Andrej Babish në intervistë të publikuar në edicionin elektronik "Parlamentisti".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle