Kronikë SQKronikë.portal SQ

Babai dhe djali janë thirrur në polici për shkak të dhunës në familje

- Një burrë 60-vjeçar dhe djali i tij 26-vjeçar janë thirrur dhe mbajtur në stacionin policor për shkak të dyshimit se kanë kryer sulm fizik ndaj vajzës dhe motrës së tyre 30-vjeçare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle